Autor Subiect: Cum pot avea lb engleza pe un pocket pc?  (Citit de 3750 ori)

horatiu77bv

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Cum pot avea lb engleza pe un pocket pc?
« : Iunie 06, 2011, 03:25:29 pm »
Stie cineva sau mai degraba ma ajuta cineva sa pun lb engleza sau romana pe un pocket pc din 2005? Imi trebuie un rom??? Are cineva? Este un pocket pc marca myguide 6500 xl......am reusit sa-i pun igo8 pe el....dar ma seaca restul in afara de navigatie ca e in lb germana.....

dj

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
  • Karma: +0/-0
    • Yahoo Instant Messenger - djlaszlooo
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re: Cum pot avea lb engleza pe un pocket pc?
« Răspuns #1 : Septembrie 09, 2011, 10:58:25 am »
sal. am avut si eu de a face cu ceva de genu. Ar trebui sa cauti pe siteul producatorului romul original in engleza. pe urma sa gasesti cum intrii in BOOTLOADER mode(este ceva ca si BIOS la calculatoare). este de fapt o combinatie de taste ex :tre sa tii sageatain sus, volum in jos si reset in acelasi timp. Din bootloader mode poti incarca imaginea de windows in engleza din calculator sau SDcard. mai mult nu pot sati zic ca nu am timp. de fapt sunt la lucru si am de facut alte minuni. te salut si sper ca ti-am fost de folos, CAT-DE-CAT.  :P
wish u well

 

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România