Forum - PDI ROMANIA
SOFT DE NAVIGAŢIE => CUSTOMIZĂRI => Subiect creat de: Sulescu Bogdan din August 21, 2008, 12:52:53 am
-
Pot instala iGO My Way 2008 Pe Starway ovi - 110???
Multumesc!
-
Aceasi problema o am si eu .Am bagat un card in GPS Starway ovi - 110 cu softul de la IGO 2008 si nu imi porneste navigatia deloc ,ca si card mil recunoaste .Stie cineva daca se poate baga IGO 2008 si daca da cum se face.
-
Cautati-ma pe messenger si am sa va raspund la intrebare.
-
Am nevoie de putin ajutor,prietenul meu a sters SD cardul din (starway ovi-110). Am iGo8 si 2006 cum instalez? Am facut in radacina folder mobilenavigator si am pus iGO8, apare fereastra -nu gaseste aplication data.
-
SQUACH a scris:
Am nevoie de putin ajutor,prietenul meu a sters SD cardul din (starway ovi-110). Am iGo8 si 2006 cum instalez? Am facut in radacina folder mobilenavigator si am pus iGO8, apare fereastra -nu gaseste aplication data.
Modifica in SYS.TXT calea catre folder-ul redenumit.
Din app="%SDCARD%/iGO8" modifici in app="%SDCARD%/mobilenavigator"
(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România