Autor Subiect: ASUS R700 - camere radar in strainatate  (Citit de 3207 ori)

calin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
ASUS R700 - camere radar in strainatate
« : Aprilie 08, 2009, 01:08:56 pm »
Eu ma aflu in italia,nu de mult am achizitionat din romania un asus r 700,am descarcat si instalat de pe acest site camerele radar pentru ro. si eu. si totusi aici in italia nu semnalizeaza nici o camera radar,desi am activat optiunea de avertizare radar din aparat. Ce pot sa fac?

Vlad

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1356
  • Karma: +213/-2
    • Yahoo Instant Messenger - pdi_romania
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:ASUS R700 - camere radar in strainatate
« Răspuns #1 : Aprilie 08, 2009, 01:17:14 pm »
calinpuppy a scris:
Citat
Eu ma aflu in italia,nu de mult am achizitionat din romania un asus r 700,am descarcat si instalat de pe acest site camerele radar pentru ro. si eu. si totusi aici in italia nu semnalizeaza nici o camera radar,desi am activat optiunea de avertizare radar din aparat. Ce pot sa fac?


Pe harta iti apar iconitele radarelor fixe? La ASUS R700 fisierul de speedcams se copiaza in memoria interna, in TFAT/CONTENT/SPEEDCAMS

Dupa ce ai copiat fisierul, trebuie sa activezi avertizarile si sa te pozitioneze pe harta.
Harta radare fixe aici
Lista radare fixe aici

 

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România