Autor Subiect: Mio Moov 200 - cu Mio Map 2008 - acces la memoria interna  (Citit de 2823 ori)

Aurelian Cotica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Mio Moov 200 - cu Mio Map 2008 - acces la memoria interna
« : Martie 09, 2009, 09:25:54 pm »
Buna ziua,
Am citit mesajele de pe forum, dar nu reusez sa accesez memoria interna a GPS-ului MIO Moov 200 cu Mio Map 2008. Am downloadat ambele versiuni de MioTransfer si Mio TransferHack dar nu functioneaza decat MioTransfer Hack, in sensul ca apare fereastra respectiva dar butoanele sunt inactive.
Va rog sa ma ajutati sa accesez memoria pentru a instala camerele fixe, mai am putin si raman fara permis.
Multumesc!

Vlad

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1356
  • Karma: +213/-2
    • Yahoo Instant Messenger - pdi_romania
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:Mio Moov 200 - cu Mio Map 2008 - acces la memoria interna
« Răspuns #1 : Martie 10, 2009, 09:38:03 am »
aurelian.cotica@gmail.com a scris:
Citat
Buna ziua,
Am citit mesajele de pe forum, dar nu reusez sa accesez memoria interna a GPS-ului MIO Moov 200 cu Mio Map 2008. Am downloadat ambele versiuni de MioTransfer si Mio TransferHack dar nu functioneaza decat MioTransfer Hack, in sensul ca apare fereastra respectiva dar butoanele sunt inactive.
Va rog sa ma ajutati sa accesez memoria pentru a instala camerele fixe, mai am putin si raman fara permis.
Multumesc!


MioTransferHack nu functioneaza la aparatele din gama Moov, doar la modelele mai vechi C520, 720, 250 etc
Harta radare fixe aici
Lista radare fixe aici

 

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România