Autor Subiect: Cine are ultima versiune de Igo 8 ?  (Citit de 20599 ori)

ION

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:Cine are ultima versiune de Igo 8 ?
« Răspuns #15 : Mai 19, 2009, 05:48:12 pm »
dragosp a scris:
Citat
ziua buna tuturor

de doua luni mi-am luat si un Mio Moov 500 "cu ecran lat" . Sunt multumit de Mio, dar ... am vrut pe card, un iGO complet functional pentru cei 4.7" de ecran. Am gasit pe net varianta iGO8.3.2.73871 din 25.01.2009, care s-a instalat lejer cu tot cu harti-poi-build-lang...... pe un card de 2 GB. De atunci ruleaza amandoua aplicatiile fara probleme.Informatii suplimentare pentru doritori, Aici.  

numai bine si drum curat

ADMIN EDIT : Va rog sa nu mai postati link-uri catre softuri pirat.




Ultima versiune de iGO8 este "igo8.3.2.83157" si merge cu ultima harta pentru Romania "Romania_2009.02_090403.fbl"
In versiunea asta merg si indicatoarele rutiere cu iesirile de pe autostrada. Cel putin pe Pitesti merg sigur, testate de mine.
Va recomand ca skin Gj6.6p (www.gurjon.com). Din punctul meu de vedere cel mai tare skin pentru iGO8.

cosmin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:Cine are ultima versiune de Igo 8 ?
« Răspuns #16 : Iunie 25, 2009, 06:57:35 pm »
nickmark a scris:
Citat
salut.Tot eu sunt. Stie cineva ce reprezinta fisierul marcat de mine cu sageata ?  Crack sau ce? multumesc . B)




salut. spune-mi si mie te rog cum ai facut cardul sa mearga?  ai facut folderul COBIN pe card ...dupa care ai pus softul IGO si unde si cum ai procedat cu scriptul care opreste mio map .....am uitat sa precizez ca am un gps mio moov 360 si as vrea sa pun pe el un IGO full EU. merci si sper sa ma poti ajuta.

Catalin Ciubotaru

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:Cine are ultima versiune de Igo 8 ?
« Răspuns #17 : Iulie 06, 2009, 09:24:11 pm »
Ultima versiune este 8.3.2.93112. Gasesti toate versiunile pe http://forum...............
Sper ca iti e de folos. Eu il am pus pe un HTC Diamond si merge super bine

Diego Sabran

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:Cine are ultima versiune de Igo 8 ?
« Răspuns #18 : August 30, 2009, 04:14:28 pm »
Ultima versiune este iGO v8.3.4.102680 !!!

Enea Cristian

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
  • Karma: +2/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:Cine are ultima versiune de Igo 8 ?
« Răspuns #19 : August 31, 2009, 03:58:55 pm »
stie cineva daca aceasta versiune de igo8 merge pe navigon 7100?

Razvan R.

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 50
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:Cine are ultima versiune de Igo 8 ?
« Răspuns #20 : August 31, 2009, 05:54:37 pm »
Daca ti-au mers precedentele versiuni 8.3.xxx, sigur merge si asta. Mai simplu, nu trebuie sa schimbi decat executabilul si fisierul - licenta, pastrand restul folderelor intacte...

dorin

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 142
  • Karma: +3/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:Cine are ultima versiune de Igo 8 ?
« Răspuns #21 : August 31, 2009, 10:04:22 pm »
Totusi uneori e bine sa stergi si folderul save. Eventual sa pastrezi numai poivisibilities.txt . Am constatat ca se misca mai repede dupa o astfel de operatiune.

Dragos S.

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
  • Karma: +0/-0
    • Yahoo Instant Messenger - catall3377
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:Cine are ultima versiune de Igo 8 ?
« Răspuns #22 : Octombrie 24, 2009, 11:24:34 pm »
"Totusi uneori e bine sa stergi si folderul save. Eventual sa pastrezi numai poivisibilities.txt . Am constatat ca se misca mai repede dupa o astfel de operatiune. "

Am sters interiorul folder-ului SAVE si .... a trebuit sa o iau de la zero cu absolut toate setarile si POI-urile ... de pus iconita la fiecare si multe altele ... munca lui sisif ... bun sfat.
Acum la inchidere si deschidere mai mare chinul, trebuie sa o iau de la capat cu salvarile, nush ce sa mai fac.
\\\"Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu\\\" (Socrate)

Vlad

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1356
  • Karma: +213/-2
    • Yahoo Instant Messenger - pdi_romania
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:Cine are ultima versiune de Igo 8 ?
« Răspuns #23 : Octombrie 25, 2009, 09:02:45 pm »
Teddyted a scris:
Citat
"Totusi uneori e bine sa stergi si folderul save. Eventual sa pastrezi numai poivisibilities.txt . Am constatat ca se misca mai repede dupa o astfel de operatiune. "

Am sters interiorul folder-ului SAVE si .... a trebuit sa o iau de la zero cu absolut toate setarile si POI-urile ... de pus iconita la fiecare si multe altele ... munca lui sisif ... bun sfat.
Acum la inchidere si deschidere mai mare chinul, trebuie sa o iau de la capat cu salvarile, nush ce sa mai fac.


ddf a scris foarte clar : Eventual sa pastrezi numai poivisibilities.txt

Daca nu stergeai fisierul mentionat mai sus, nu mai trebuia sa o iei de la capat cu setarea poi-urilor.
Harta radare fixe aici
Lista radare fixe aici

 

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România