Forum - PDI ROMANIA
SOFT DE NAVIGAŢIE => PROBLEME => Subiect creat de: cozy dem din August 12, 2008, 07:46:18 am
-
Buna,de curand mi-am luat un GPS PNA Navigo (este acesta: http://www.auto100.ro/products.php?id=1349) si asi dori sa deblochez windows sau sa-l resofpez ca sa-l pot folosi ca un PDA. Se poate? si ce pasi trebuie sa urmez? Multumesc mult pt ajutor...
-
Daca nu foloseste soft Garmin sau TOMTOM se poate debloca simplu ... instaleaza MioPoket si va fi ok.
(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România