Autor Subiect: eroare conectare gps  (Citit de 2380 ori)

sanap24

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
eroare conectare gps
« : Septembrie 30, 2009, 07:15:48 pm »
amcumparat un GPS 7'' cu licenta de IGO 2008 de la o firma din bucuresti .in timpul functionarii a aparut o eroare sub forma:"error loading file:i18n/hip_settinggps.xhtml".ca urmare nu se mai face actualizarea pozitiei prin satelit cu toate ca aparatul afiseaza ca se cupleaza receptorul gps.mentionez ca la inceput nu se mai facea incarcarea acumulatorilor interni ai aparatului dar acesta functiona pe alimentarea masinii.am inlocuit acumulatorii dar eroarea persista.

dorin

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 142
  • Karma: +3/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:eroare conectare gps
« Răspuns #1 : Septembrie 30, 2009, 08:46:34 pm »
cred ca aparatul nu are nimic . Probabil softul are cateva fisiere corupte. Reaincerca sa pui un alt data.zip .

gigi

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 53
  • Karma: +1/-0
    • Yahoo Instant Messenger - ionulus
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:eroare conectare gps
« Răspuns #2 : Octombrie 15, 2009, 08:59:16 pm »
pana stefanita a scris:
Citat
amcumparat un GPS 7'' cu licenta de IGO 2008 de la o firma din bucuresti .in timpul functionarii a aparut o eroare sub forma:"error loading file:i18n/hip_settinggps.xhtml".ca urmare nu se mai face actualizarea pozitiei prin satelit cu toate ca aparatul afiseaza ca se cupleaza receptorul gps.mentionez ca la inceput nu se mai facea incarcarea acumulatorilor interni ai aparatului dar acesta functiona pe alimentarea masinii.am inlocuit acumulatorii dar eroarea persista.




Du aparatul inapoi si ia altul sau sa il duca la service  ca pierzi garantia!
BECKER TRAFFIC ASSIST HIGHSPEED

 

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România