Forum - PDI ROMANIA
SOFT DE NAVIGAŢIE => PROBLEME => Subiect creat de: mario din Ianuarie 12, 2009, 01:04:26 pm
-
As avea si eu o intrebare, am achizitionat un mio c250 care este facut PDA de catre fostul posesor, merge impecabil dar la pornire intra pe mio si de aici nu pot intra pe igo care il are instalat pe card. Daca scot si reintroduc cardul ma intreaba : launch Dm Tool, dau yes si se restarteaza apoi porneste cu toate informatiile de pe card si pot accesa IGO. Acum intreb : cum se poate face sa porneasca de la inceput asa fara sa mai scot cardul din el sa nu se mai restarteze? Va multumesc pentru sfaturi . Numai bine:laugh:
-
muta igo in locul la Mio adica copy paste!
-
Multumesc balcon, am sa incerc. Numai bine .
(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România