1
Garmin / Re:Garmin cea mai buna alegere
« : Februarie 15, 2009, 02:25:26 pm »
Salutari,
Foarte multi au pus pe rapidshare.com harti pt garmin. Dati intai cautare pe un google si uitativa la cele cu link-uri catre rapishare.
Eu am reusit sa-l instalez pe un Nokia 5800 XM. Pt cei care vor sa faca asta le pot da informatii utile (scrieti la oblio40@yahoo.com, mie mi-a luat o saptamana sa il instalez complet si sa-l si pot folosi fara sa am butoane dedicate ).
All the best
Foarte multi au pus pe rapidshare.com harti pt garmin. Dati intai cautare pe un google si uitativa la cele cu link-uri catre rapishare.
Eu am reusit sa-l instalez pe un Nokia 5800 XM. Pt cei care vor sa faca asta le pot da informatii utile (scrieti la oblio40@yahoo.com, mie mi-a luat o saptamana sa il instalez complet si sa-l si pot folosi fara sa am butoane dedicate ).
All the best