1
ACTUALIZĂRI / Re:UPDATE 25.04.2009
« : Aprilie 28, 2009, 01:24:58 pm »
nuu....folosesc doar radare fixe si camere fixe......apare un singur tip de iconita.....cum e cutia de radar fix
!!! Înregistrarea unui cont nou se poate face de pe forum acum !!!
Aici puteţi vedea mesajele acestui utilizator. Sunt afişate doar mesajele făcute în secţiuni în care aveţi acces.
Fisierul speedcams.txt de pe site, contine toate radarele si camerele fixe semnalate pana la data specificata in numele topic-ului.
..deci irelevanta locatia....iar camerele fixe sunt doar de supraveghiere.