1
CUSTOMIZĂRI / Re: Bemi Nav S900 - Harti
« : Decembrie 10, 2009, 02:48:04 pm »
Imi spui si mie te rog daca vrei cum sunt "aranjate" folderele pe card te rog ca am incercat si eu sa instalez si nu reusesc
!!! Înregistrarea unui cont nou se poate face de pe forum acum !!!
Aici puteţi vedea mesajele acestui utilizator. Sunt afişate doar mesajele făcute în secţiuni în care aveţi acces.