1
RADARE FIXE / Re:Radare fixe noi
« : Octombrie 25, 2008, 10:26:52 pm »
pe la biharia trec saptamanal,nu am vazut nici un fel de camera fixa
!!! Înregistrarea unui cont nou se poate face de pe forum acum !!!
Aici puteţi vedea mesajele acestui utilizator. Sunt afişate doar mesajele făcute în secţiuni în care aveţi acces.