1
iGO 2006+ & Miomap v3.x / Icon pentru metrou
« : Martie 10, 2009, 12:38:49 pm »
Buna ziua.
Am atasat la PDI personale statiile de metrou,asa cum am gasit pe forum .Dar pentru Miomap v3.3 ,nu stiu sa-i atasez si iconita cu "M" in lista de icon a GPS-ului. Am pus o alta iconita dar daca se poate as dori s-o schimb cu cea de metrou .
Am atasat la PDI personale statiile de metrou,asa cum am gasit pe forum .Dar pentru Miomap v3.3 ,nu stiu sa-i atasez si iconita cu "M" in lista de icon a GPS-ului. Am pus o alta iconita dar daca se poate as dori s-o schimb cu cea de metrou .