16
PROBLEME / Re: Probleme cu Easy Go N351 / Windows CE 4.2
« : Iunie 04, 2011, 07:56:43 pm »
salut ,
multumesc nabucco pt primo.l-am descarcat , mutat in folderul indicat (folosesc unlock-ul tau), redenumit exe.
aplicatia porneste dar nu gaseste sateliti;pe igo8 gaseste sateliti.
mai trebuie setat ceva?
ps. se poate folosi un card de 4Gb clasa4 ?
multumesc nabucco pt primo.l-am descarcat , mutat in folderul indicat (folosesc unlock-ul tau), redenumit exe.
aplicatia porneste dar nu gaseste sateliti;pe igo8 gaseste sateliti.
mai trebuie setat ceva?
ps. se poate folosi un card de 4Gb clasa4 ?