1
PROBLEME / Easy touch 909E Ce fac cu el?
« : Aprilie 07, 2009, 07:12:00 pm »
Am cumparat un easytouch 909E nu am avut nicio problema cu localizari , erori sau altele.Dar as vrea harti mai noi pt. el shi poi-uri ceva mai noi. Are din ianuarie 208. Cine ar sti sa ma ajute?
:unsure:
:unsure: