1
PROBLEME / Deblocare PNA...
« : August 12, 2008, 07:46:18 am »
Buna,de curand mi-am luat un GPS PNA Navigo (este acesta: http://www.auto100.ro/products.php?id=1349) si asi dori sa deblochez windows sau sa-l resofpez ca sa-l pot folosi ca un PDA. Se poate? si ce pasi trebuie sa urmez? Multumesc mult pt ajutor...