Autor Subiect: UPDATE 28.04.2009  (Citit de 18080 ori)

Vlad

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1356
  • Karma: +213/-2
    • Yahoo Instant Messenger - pdi_romania
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:UPDATE 28.04.2009
« Răspuns #15 : Aprilie 29, 2009, 03:37:14 pm »
kissylaw a scris:
Citat
Vlad , multumesc mult pt. raspuns. Am urmat pasii de pe link-ul pe care mi l-ai dat si sistemul vede toate camerele. dar cum fac sa introduc camere  aparute dupa ce eu mi-am updatat lista de camere ? "lista radarelor fixe" pe care am descarcat-o de pe site si am introdus-o in GPS este actualizata dupa semnalarea fiecarei camere noi de catre utilizatori ? vad pe forum ca utilizatorii semnaleaza camere noi destul de des. dar cum imi "invat" sistemul GPS sa le vada si pe alea noi , si nu doar pe cele care deja erau in lista cand am facut update ?


Odata cu "lista radarelor fixe" sunt actualizate si fisierele de speedcams pentru fiecare soft de navigatie.

Trebuie doar sa descarci fisierul nou de pe site si sa il incarci pe aparatul tau.
Harta radare fixe aici
Lista radare fixe aici

rares

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:UPDATE 28.04.2009
« Răspuns #16 : Septembrie 23, 2009, 11:57:49 pm »
intrebare: pe harta de pe site radarele sunt si ele updatate? sau i-au o mare teapa daca ma uit doar acolo?

Vlad

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1356
  • Karma: +213/-2
    • Yahoo Instant Messenger - pdi_romania
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:UPDATE 28.04.2009
« Răspuns #17 : Septembrie 24, 2009, 10:10:58 am »
raresvintea a scris:
Citat
intrebare: pe harta de pe site radarele sunt si ele updatate? sau i-au o mare teapa daca ma uit doar acolo?


Harta este "updatata" odata cu fisierele de speedcams si lista de radare fixe de pe site.

Radarele demontate din judetele Arges si Ialomita au fost scoase si din fisierele de speedcams si de pe harta.
Harta radare fixe aici
Lista radare fixe aici

 

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România