Autor Subiect: Radare internationale  (Citit de 26283 ori)

eu cel rau

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Radare internationale
« : Ianuarie 13, 2009, 12:19:43 pm »
Salut.

Folosesc baza voastra de date, dar am o problema. Nu am reusit sa vad niciun radar inafara tarii pe traseul Romania - Polonia. Poate puteti binda baza de date originala cu a voastra sau poate faceti o baza internationala sau cumva ... cred ca ar fi de mare ajutor.

In rest, pentru Ro e bine.

Succes!

Vlad

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1356
  • Karma: +213/-2
    • Yahoo Instant Messenger - pdi_romania
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:Radare internationale
« Răspuns #1 : Ianuarie 13, 2009, 02:18:06 pm »
In readme.txt sunt trecute tarile acoperite de fisierul de speedcams.

EU = Romania, Bulgaria, Grecia, Turcia, Ungaria, Austria, Italia
Harta radare fixe aici
Lista radare fixe aici

Costin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re: Radare internationale
« Răspuns #2 : Iulie 05, 2011, 06:27:06 pm »
Puteti verifica inca odata baza de date pt Bulgaria?, am verificat cateva(2-3) din coordonatele de aici: http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&oe=UTF8&msa=0&msid=108776659679260930918.00046e597aab6be02c253, si nu apar desi il am instalat pe cel pt toata EU.
Va multumesc.

tud0r

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email

Ionut Ovidiu Toma

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
Re: Radare internationale
« Răspuns #4 : Aprilie 19, 2012, 07:12:56 pm »
Salut.

Folosesc baza voastra de date, dar am o problema. Nu am reusit sa vad niciun radar inafara tarii pe traseul Romania - Polonia. Poate puteti binda baza de date originala cu a voastra sau poate faceti o baza internationala sau cumva ... cred ca ar fi de mare ajutor.

In rest, pentru Ro e bine.

Succes!
Buna,

Desi pare a fi mult prea tarziu raspunsul meu, gasesti toate camerele radar fixe din UE si nu numai pe poiplaza.com
Sunt fisiere pentru mai multe sisteme de navigatie si au si puncte de interes, retele de benzinarii s.a.m.d. Eu am folosit fisiere de la ei anul trecut, 2011, pentru Ungaria, Craotia, Serbia, Macedonia si au mers brici.

 

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România