Autor Subiect: ajutor becker z098  (Citit de 3236 ori)

florin

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
ajutor becker z098
« : Februarie 06, 2010, 12:26:10 pm »
salut fratilor.am si eu nevoie de un ajutor si nu stiu de unde sa incep.am un nav becker z098 cu harta rom dar nu e detaliata si vreau sa stiu cum fac sa bag una daca exista detaliata sau altceva in alternativa.nu prea ma pricep dar se invata.mersi.e mailul meu este ax_417_it@yahoo.it  si adresa de mess ax_417_it.cel putin asa ma ajutati mai bine

gigi

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 53
    • Yahoo Instant Messenger - ionulus
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:ajutor becker z098
« Răspuns #1 : Februarie 08, 2010, 02:44:46 pm »
floryn28 a scris:
Citat
salut fratilor.am si eu nevoie de un ajutor si nu stiu de unde sa incep.am un nav becker z098 cu harta rom dar nu e detaliata si vreau sa stiu cum fac sa bag una daca exista detaliata sau altceva in alternativa.nu prea ma pricep dar se invata.mersi.e mailul meu este ax_417_it@yahoo.it  si adresa de mess ax_417_it.cel putin asa ma ajutati mai bine

nu prea raspunzi  pe mess,tinere!!!

Daca folosesti soft Navgon slabe sanse in afara de  drumuri principale,daca vrei  altceva pe el da un semn si poate te pot ajuta daca imi dai mai mlte detalii!!!
BECKER TRAFFIC ASSIST HIGHSPEED

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România