Autor Subiect: VIDEO: Politia Romana in Actiune!!!  (Citit de 4118 ori)

401RoadWarrior

  • Vizitator
VIDEO: Politia Romana in Actiune!!!
« : Mai 24, 2010, 02:47:29 am »

 
Plus avantajele celor care poseda o statie CB Radio!
 
Cineva stie ce motociclete sunt alea?

Vlad

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1356
  • Karma: +213/-2
    • Yahoo Instant Messenger - pdi_romania
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re: VIDEO: Politia Romana in Actiune!!!
« Răspuns #1 : Mai 24, 2010, 03:09:26 pm »
Iar se lauda Politia la ProTV ca radarele noi nu sunt detectabile.

Chiar nu au un niciun pic de rusine!!!
Harta radare fixe aici
Lista radare fixe aici

401RoadWarrior

  • Vizitator
Re: VIDEO: Politia Romana in Actiune!!!
« Răspuns #2 : Mai 24, 2010, 03:42:03 pm »
Iar se lauda Politia la ProTV ca radarele noi nu sunt detectabile.

Chiar nu au un niciun pic de rusine!!!

Eu personal nu pot sa dau nici o vina pe Politie, in fond nu s-or apuca sa zica ceva rau despre ei, asa e peste tot in lume, ce ma inerveaza e "neutraliatea" TV romane, clar de partea politie romane adica de partea guvernului, nu? pai presa, TV in cazul asta, n-ar trebui sa fie 100% INDEPENDENTA??? Inteleg, si stiu treaba din viata proprie, inainte de '90 totul apartinea guvernului, dar acum ce naiba mai e, presa e acolo sa prezinte ADEVARUL indiferent ca e bun sau mai putin bun pt guvern, nu? cel putin asa vad eu lucrurile!!!
 
Pt TV Romana: noile radare din RO, 100% NEdetectabile? DA, absolut de acord cu voi, cand asta? cand n-ai nici un detector in masina, end of story!!!  ;)
Orice radar de politie din lume ESTE detectabil, unele mai usor altele ceva mai greu, depinde de tacticile celor cu radarul respectiv si/sau de tipul detectorului pe care il folosesti si unde il tii, cel mai bine e cat mai sus langa oglinda retrovizoare pt raza max de detectare!
Daca TV Romana e 100% independenta, asta ar trebui sa se spuna in reportajele respective si nu doar versiunea guvernului/politiei romane, Freedom of the Press, right?  ;)

Dar ei au acum radare pe motociclete, extrem de rar la mine cum e extrem de rar sa vezi politisti pe motociclete in ziua de azi, sau ei erau doar partea finala a operatiunilor radar venite din masini Logan parcate/mascate undeva langa autostrada?
« Ultima Modificare: Mai 24, 2010, 04:26:14 pm de 401RoadWarrior »

 

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România