Autor Subiect: speedcams pentru igo android  (Citit de 69456 ori)

sorinbv2003

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
speedcams pentru igo android
« : Ianuarie 29, 2011, 12:49:55 am »
Salut,
de curand am achizitionat un telefon lg optimus one de la vodafone, caruia i-am instalat o versiune de igo. Functioneaza si cam atat! As vrea daca se poate sa-mi spuneti ce sa fac sau de unde sa iau un fisier care sa contina speedcams(macar Romania) pentru Android. Varianta de Igo pentru android - Igo My Way 8.4.2.139242. multumesc anticipat.

slysoft

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re: speedcams pentru igo android
« Răspuns #1 : August 05, 2011, 10:09:48 am »
Salut,
de curand am achizitionat un telefon lg optimus one de la vodafone, caruia i-am instalat o versiune de igo. Functioneaza si cam atat! As vrea daca se poate sa-mi spuneti ce sa fac sau de unde sa iau un fisier care sa contina speedcams(macar Romania) pentru Android. Varianta de Igo pentru android - Igo My Way 8.4.2.139242. multumesc anticipat.

Si eu caut. Intre timp ai gasit ceva?

Razvan

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
Re: speedcams pentru igo android
« Răspuns #2 : Decembrie 18, 2012, 11:50:50 am »
Stie cineva ce trebuie facut ca sa te alerteze pentru camerele fixe pe IGO8 ptr Android ? Eu il am instalat dar nu avertizeaza.

 

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România