Autor Subiect: MIO Moov 330 limita de 14 categorii  (Citit de 3058 ori)

Stingus

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • Karma: +1/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
MIO Moov 330 limita de 14 categorii
« : Iunie 24, 2009, 10:23:52 pm »
Am luat POI pentru Moov si am inceput sa instalez categoriile care ma interesau. Nu am creat categorii noi pentru ce am importat, le-am potrivit cu cele deja existente. Chestia e ca dupa adaugarea a 14 fisiere, nu mai pot adauga, primesc mesajul:
"Maximum number of custum POIs categories on device has been reached! Uninstall old POIs before adding new."
Cuvantul "custum" nu e scris gresit de mine, chiar asa apare in mesaj.  Am atasat si un screenshot al erorii, unde se vad si categoriile adaugate.
Versiunea soft este 2008 v1.0 build 2.3.5154924

Alex

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:MIO Moov 330 limita de 14 categorii
« Răspuns #1 : Iulie 31, 2009, 04:16:24 pm »
Si eu am aceeasi problema. nu pot instala mai mult de 14 categorii de POI. Exista vre-o solutie la aceasta problema ?

Stingus

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • Karma: +1/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:MIO Moov 330 limita de 14 categorii
« Răspuns #2 : Iulie 31, 2009, 05:19:04 pm »
Am scris de 2 ori pe site-ul Mio support si mi-au raspuns dupa 1 luna spunandu-mi sa ma adresez unei reprezentante locale. Au avut nevoie de 1 luna sa compuna un mesaj de 2 randuri, fara nicio solutie...
Intre timp mi-am instalat MioPocket cu iGo si sunt fff fericit.

florin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:MIO Moov 330 limita de 14 categorii
« Răspuns #3 : Iulie 31, 2009, 05:24:02 pm »
scuze dar fiind unul dintre putinii online.....nu ai cumva o harta a turciei pt un c520...(trebe sa plec la noapte...si cam pe orbeste o sa merg)

 

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România