Autor Subiect: CN NT Europe 2011.10  (Citit de 3296 ori)

401RoadWarrior

• Vizitator
CN NT Europe 2011.10
« : Aprilie 25, 2010, 06:01:01 am »
Din acest weekend avem ultimele harti pt Garmin, eu mi-am si instalat CN NT NA 2011.10, NA = North America, Canada si USA, tot file-ul are 2.17 GB, tot D/L apoi instalarea efectiva in Garminul meu a mers excelent, in plus eu recomand, pt ca asa ceva este oferit si in Europa, cumpararea acelei Lifetime Subscription, $120, platesti doar o data si apoi ai UNLIMITED actualizari de harti, pe cand o singura actualizare costa cam $70, ei ofera 4 actualizari (map updates) pe an, de cand am cumparat acea Lifetime Subscription am instalat deja CINCI (5) map updates totul pe gratis, deci se vede clar cat de castigator esti cu o Lifetime Subscription!
Iar daca ai grija de Garminul tau, el te poate tine cu anii, peste 5 ani, poate si mai mult, actualizari de harti la infinit si totul pe GRATIS!!!  8) 8) 8)

https://buy.garmin.com/shop/shop.do?pID=33380

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România