Autor Subiect: Urban Pilot Q475 cu Sygic 10  (Citit de 5068 ori)

George Chirita

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 97
  • Karma: +16/-0
  • (!!!Perpetuous Dreamer!!!)
    • Yahoo Instant Messenger - prophetus2005
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Urban Pilot Q475 cu Sygic 10
« : Iulie 27, 2011, 01:57:54 pm »
Fratilor am nevoie de ajutorul vostru! Mi-am cumparat Q475 este super ca pret, ca  tot,dar vreau sa-l deblochez si sa instalez Igo 8.3. Cum il deblochez si cum scap de Sygic, nu ca nu e bun dar nu stie sa se descurce pe rute alternative, este OK ca soft doar daca urmezi ruta pe care o stie el, in rest are delay cam mare daca o schimbi, recalculeaza dupa ce ai trecut de intersectie, este cam slabut dar ok in general.

As vrea sa instalez Windows CE din nou si Igo 8, sau sa-l deblochez si sa instalez Igo 8, doar  deblocarea ma intereseaza ca restul de soft il am!
Astept sfaturile si solutiile vostre!
Din tot ce ai auzit despre mine, jumatate sunt minciuni iar cealalta jumatate sunt inventate de mine ca sa rad de tine.......

Vlad

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1356
  • Karma: +213/-2
    • Yahoo Instant Messenger - pdi_romania
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re: Urban Pilot Q475 cu Sygic 10
« Răspuns #1 : Iulie 28, 2011, 05:37:31 pm »
Windows CE are deja :) La PNA-uri nu prea se poate sa schimbi sistemul de operare. Cel mult se poate face update/upgrade dar doar de la firma producatoare.
Pentru a pune alt soft de navigatie urmareste linkul urmator : softpedia
Harta radare fixe aici
Lista radare fixe aici

 

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România