Autor Subiect: Salut  (Citit de 1687 ori)

Ltcol

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Salut
« : Octombrie 25, 2008, 07:24:16 pm »
Salutare,
   

     Nu stiu daca aici trebuia sa postez dar ....  hai sa va zic problema.

Am softul Miomap 3.2 ...  am descarcat de la  SPEEDCAMS updatul  si urmand instructiunile am dezarhivat arhiva si acolo apar doua directoare:

  -  RO  si EU  precum si un fisier readme.txt  ....OK!
  -  la RO apare fisierul POIUpdates.upd       la fel si la EU .....

   in PDA am doua fisiere (acolo unde trebuie instalat)  POIUpdates   si  SPEEDCAMS  .....   am copiat totusi peste .....

 INTREBARE  !!!!

  Ce am updatat ????   PDI (  puncte de interes ; hoteluir etc?)  sau camerele de supraveghere?

A 2 INTREBARE !!!!

  Daca plec in afara ...  ma refer la Austria de exemplu am camerele de supraveghere?  
  Scuze pentru intrebare dar sunt in ceata rau si nu inteleg ...  chiar am cautat daca a mai scris cineva asemanator dar nu am gasit

Merci
Eugen

Vlad

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1356
  • Karma: +213/-2
    • Yahoo Instant Messenger - pdi_romania
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:Salut
« Răspuns #1 : Octombrie 25, 2008, 10:54:45 pm »
1. Fisierul POIUpdates.upd contine locatiile radarelor fixe si camerelor de supraveghere din RO sau RO+EU.

2. In fisierul Readme.txt sunt trecute tarile care sunt incluse in update.Austria este inclusa in fisier.
Harta radare fixe aici
Lista radare fixe aici

 

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România