Autor Subiect: Update pt MIO C320  (Citit de 3000 ori)

stanciu daniel

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Update pt MIO C320
« : Decembrie 22, 2009, 06:41:38 pm »
buna pt toti utilizatorii acestui forum.Am un GPS Mio 320 daca poate cineva sa imi spuna unde gasesc update pt Mio 320 sau harta mai recenta care sa mearga la acest GPS.Va multumesc

Dediu Marius

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:Update pt MIO C320
« Răspuns #1 : Ianuarie 24, 2010, 08:38:41 pm »
Din pacate, Mio nu mai ofera nici un up-date pentru C320. Ei spun ca acest device este depasit si uzat moral, intre timp aparand altele mai "performante". Sincer sa fiu, referitor la Mio Moov, parerea mea: nashpa rau. In fine, si eu am tot C320 si m-am confruntat cu aceeasi problema, ba chiar m-am cam si certat cu cei de la Mio Romania pentru ca nu mai ofera up-date-uri pentru acest device. In consecinta, am butonat o saptamana intreaga pe net si  mi-am deblocat aparatul, mi-am pus licenta crack-uita si mi-am dat jos ultimele harti pentru Mio V3.3, ultimele insemnand de la inceputul lui 2009. In paralel, pe acelasi C320 rulez si iGO8 care este mult mai complex decat Mio. Ce sa spun...., cauta pe net "unlock Mio C320" si "crack license..." si sper sa te descurci. Despre ultimele harti, da-mi PM pentru a nu incalca regulile forumului!
Succes!

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România