Autor Subiect: UPDATE 12.03.2009  (Citit de 6231 ori)

Vlad

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1356
  • Karma: +213/-2
    • Yahoo Instant Messenger - pdi_romania
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
UPDATE 12.03.2009
« : Martie 12, 2009, 09:55:38 pm »
UPDATE 12.03.2009

Adăugat coordonate, sens şi direcţie la GATSO 899 din Brădeşti (DJ) - e la nivel de stâlp (link semnalare)
Adăugat coordonate, sens şi direcţie la GATSO 900 din Brădeşti (DJ) - e la nivel de stâlp (link semnalare)
Adăugat coordonate, sens şi direcţie la GATSO 901 din Tatomireşti (DJ) - e la nivel de stâlp (link semnalare)
Adăugat coordonate, sens şi direcţie la GATSO 902 din Răcarii de Jos (DJ) - e la nivel de stâlp (link semnalare)
Adăugat coordonate, sens şi direcţie la GATSO 904 din Pieleşti (DJ) - e la nivel de fundaţie (link semnalare)
Adăugat coordonate, sens şi direcţie la GATSO 903 din Pieleşti (DJ) - e la nivel de fundaţie (link semnalare)

Corectat coordonate la GATSO 847 din Sângeorgiu de Pădure (MS) (link semnalare)
Corectat coordonate la GATSO 655 din Fântânele (MS) (link semnalare)
Corectat sensul la GATSO 964 din Piscu (GL)
Corectat sensul la GATSO 964 din Independenţa (GL)
Corectat sensul la GATSO 964 din Şendreni (GL)
Harta radare fixe aici
Lista radare fixe aici

miki

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:UPDATE 12.03.2009
« Răspuns #1 : Martie 13, 2009, 08:53:31 am »
Folosesc iGO2006Plus si am observat o inadvertenta:la iesirea din Focsani cu sensul spre Bucuresti,pe partea dreapta este o camera si daca folosesc fisierul de camere,radare fixe si mobile imi arata 2 camere la mica distanta  pe cind daca folosesc fisierul fara radare mobile apare doar o singura camera.
NU ma refer si la camera de la iesirea din Golesti,cea de pe partea stinga ci la cea de la intrare.
E vreo suprapunere?Acest lucru se intimpla la simulare dar nu ma indoiesc de alertarea dubla in mersul prin zona.

Vlad

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1356
  • Karma: +213/-2
    • Yahoo Instant Messenger - pdi_romania
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:UPDATE 12.03.2009
« Răspuns #2 : Martie 13, 2009, 09:36:57 am »
Localitatea Goleşti este incadrata LSRM (localitate supravegheata cu radar mobil) si deaceea va avertizeaza inca odata in localitate.
Daca verificati iconita, veti observa ca este desenata o masina, ceea ce inseamna ca este o locatie probabila a unui radar mobil.

Folositi fisierul cu RADARE FIXE sau RADARE FIXE & CAMERE SUPRAVEGHERE si o sa scapati de avertizarea la locatiile probabile ale radarelor mobile.
Harta radare fixe aici
Lista radare fixe aici

miki

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:UPDATE 12.03.2009
« Răspuns #3 : Martie 13, 2009, 10:13:11 am »
OK,am prins ideea.Folosesc skinul Riks 4,6j si am verificat doar pe simulare.Pictogramele camerelor sint identice indiferent de tipul de camera,cel putin la simulare.Alertarea vocala nu merge pe simulare,poate in realitate,in traseu se va face o diferenta.
Voi folosi doar fisierul cu dispozitivele fixe iar pentru cele mobile detectorul.

Reloo

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:UPDATE 12.03.2009
« Răspuns #4 : Martie 16, 2009, 05:47:58 pm »
Am inteles de la soferul firmei unde lucrez ca in Localitatea Vinga, intre Arad si Timisoara, este un radar cu laser intr-o masina cu geamuri negre care sta acolo tot timpul. Am vazut ca zicea cineva aici pe forum ca i-a venit acasa poza din 28.02.2009 din Vinga....

Vlad

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1356
  • Karma: +213/-2
    • Yahoo Instant Messenger - pdi_romania
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:UPDATE 12.03.2009
« Răspuns #5 : Martie 16, 2009, 07:44:41 pm »
Reloo a scris:
Citat
Am inteles de la soferul firmei unde lucrez ca in Localitatea Vinga, intre Arad si Timisoara, este un radar cu laser intr-o masina cu geamuri negre care sta acolo tot timpul. Am vazut ca zicea cineva aici pe forum ca i-a venit acasa poza din 28.02.2009 din Vinga....


Subiectul este discutat deja pe forum. Va rog sa folositi functia de cautare.

http://www.pdiromania.ro/forum/radare-fixe/vinga-ar-radar-fix-nou.html
Harta radare fixe aici
Lista radare fixe aici

 

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România