Autor Subiect: HELP!!!  (Citit de 3131 ori)

MR

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
HELP!!!
« : Decembrie 16, 2008, 11:17:46 pm »
Sal! Am luat nu de mult un Blaupunkt Lucca 3.3, harta EU de est. Cred ca foloseste iGo 2006 sau 2007, habar nu am. Poate sa-mi spuna cineva cum ii pot face un update, pas cu pas, caci desi am un dvd din continutul pachetului, knd introduc dvd-ul se deschide instant maploader-ul, imi spune ca nu gaseste softul de navigatie, si orice comanda i-as da nu face nimic.Iar dobitocul asta de Blaupunkt, dupa ce ca tine bateria foarte putin atunci cand nu e conectat la bricheta auto, i-am luat un cablu de date de la motorola (doar asa aveau la germanos) si nici macar nu merge pe incarcare cand e conectat la PC. E problema de la cablu sau...?! Daca cineva ma poate lamuri, astept va rog, dak nu, oricum ma bate un gand serios sa-l "marit" caci nu-s deloc multumit de el!!!

Vlad

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1356
  • Karma: +213/-2
    • Yahoo Instant Messenger - pdi_romania
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:HELP!!!
« Răspuns #1 : Decembrie 17, 2008, 09:28:56 am »
In primul rand nu exista iGO2007, doar iGO2006, iGO2006 My Way + si iGO8.

Scoate cardul si foloseste un card reader. Verifica ce structura de foldere ai pe card si posteaza aici sa imi pot da seama despre ce este vorba.
Harta radare fixe aici
Lista radare fixe aici

MR

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:HELP!!!
« Răspuns #2 : Decembrie 17, 2008, 10:45:22 pm »
Sal!Si asta e o problema pt ca softul e preinstalat, in memoria PNA-ului.Desi slotul pt card exista, la cumparare, pachetul nu continea nici un card!Si, cum am mai spus, la conectarea cu PC-ul, acesta nici macar nu recunoaste PNA-ul, ca device extern sau orice altceva!

Vlad

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1356
  • Karma: +213/-2
    • Yahoo Instant Messenger - pdi_romania
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:HELP!!!
« Răspuns #3 : Decembrie 18, 2008, 09:27:02 am »
Daca ai Windows XP pe PC, instaleaza Microsoft Activesync si vezi daca il vede atunci.
Harta radare fixe aici
Lista radare fixe aici

 

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România