Autor Subiect: Icons - Moov - MioMap 2008  (Citit de 3921 ori)

ozzy

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Icons - Moov - MioMap 2008
« : Aprilie 12, 2009, 06:11:19 pm »
Salutare!!...dragi  moderatori va rog sa-mi raspundeti la una din nedumeririle mele....
Am descarcat SpeedCam ptr Moov si in zip se mai gaseste un folder "Icons", fata de care nu ati facut nicio referire...
Presupun ca daca l-ati pus acolo(in arhiva) trebuie copiat si el undeva, numai ca ati uitat sa ne spuneti unde...:dry:

Salutari!!

Vlad

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1356
  • Karma: +213/-2
    • Yahoo Instant Messenger - pdi_romania
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:Icons - Moov - MioMap 2008
« Răspuns #1 : Aprilie 12, 2009, 07:40:27 pm »
ozzyboy a scris:
Citat
Salutare!!...dragi  moderatori va rog sa-mi raspundeti la una din nedumeririle mele....
Am descarcat SpeedCam ptr Moov si in zip se mai gaseste un folder "Icons", fata de care nu ati facut nicio referire...
Presupun ca daca l-ati pus acolo(in arhiva) trebuie copiat si el undeva, numai ca ati uitat sa ne spuneti unde...:dry:

Salutari!!


Folderul Icons a fost pus in arhiva pentru un utilizator care a cerut acest lucru, spunand ca poate incarca sau schimba aceste iconite in aparatul de tip Moov.

Nu am niciun aparat de acest tip sa pot testa daca sau nu se pot modifica/schimba iconitele.

Rog pe cei care dispun de acest tip de aparat sa incerce sa faca acest lucru folosind soft-ul MioMore Desktop.
Harta radare fixe aici
Lista radare fixe aici

ozzy

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:Icons - Moov - MioMap 2008
« Răspuns #2 : Aprilie 12, 2009, 07:44:21 pm »
Multumesc Vlad! ma gandeam eu ca cu ajutorul softului MioMore Desktop s-ar putea pune...
am sa incerc eu si  am sa revin cu detalii...
Cu ocazia asta i-ai luminat si pe ceilalti utilizatori.
Sanatate!!!

Costel GABAR

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re:Icons - Moov - MioMap 2008
« Răspuns #3 : Mai 01, 2009, 08:29:39 pm »
am incercat cu ajutorul sofware-ului MioMore Desktop si nu se pot modifica icon-itele la radare ... poate ne poate lamuri cel care a solicitat aceste icon-ite ...
... dar si chiar fara ele ... multumesc pentru radare ... functioneaza perfect si le-am folosit din plin pana acum :)

 

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România