Autor Subiect: Evolio E460 INCOMPATIBIL IGO (Primo,Amigo,MyWay)  (Citit de 5114 ori)

Popescu Irinel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Evolio E460 INCOMPATIBIL IGO (Primo,Amigo,MyWay)
« : Februarie 24, 2011, 10:10:28 am »
Sunt posesorul uni Evolio E460.Nu este primul aparat..ci cred ca al 7-8,deci am ceva experienta.Acest aparat are in meniu shortcut pentru a defini cale noua pentru alt sistem,dar din testele facute in ultimele 3 zile cu diverse softuri acest sistem nu este compatibil !!!

Am cautat pe forumuri interne si internationale,am pus cu Mortscript diverse softuri pe el (mioPoket sau wolf)dar degeaba intodeauna da aceasi eroare ,,Aplication XXXX.Exe encountered a serios error and must shut down"

Am pus aici acest mesaj in speranta ca vor vedea si alte persoane...care poate au gasit o solutie pt acest aparat sau pentru cei care vor sa-l cumpere sa fie avertizati.


nabucco

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 35
  • Karma: +0/-0
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re: Evolio E460 INCOMPATIBIL IGO (Primo,Amigo,MyWay)
« Răspuns #1 : Mai 09, 2011, 09:33:35 pm »
Eu am facut o data un evolio s1200. Am pus igo 8.3 pe el . Nu merge numai cu executabilul comprimat!

dj

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
  • Karma: +0/-0
    • Yahoo Instant Messenger - djlaszlooo
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re: Evolio E460 INCOMPATIBIL IGO (Primo,Amigo,MyWay)
« Răspuns #2 : Iulie 23, 2011, 05:29:40 pm »
eu am avut azi un evolio e450. mergea igo8 pe el.bine cred ca asta e mai vechi putin.  Avea wince 5. da in schimb am mai avut de a face cu un evolio, nush exact modelu, da era cu win ce6 si nu mergea.  da omu mia zis ca a avut probleme si cu softu lui orig. care il avea pe cd. Nici ala nu mai mergea. L-am instalat la loc originalu da nu reactiona deloc. Avea Garantie si l-a dus inapoi.
wish u well

gigi

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 53
  • Karma: +1/-0
    • Yahoo Instant Messenger - ionulus
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re: Evolio E460 INCOMPATIBIL IGO (Primo,Amigo,MyWay)
« Răspuns #3 : August 03, 2011, 12:51:51 am »
Eu am facut o data un evolio s1200. Am pus igo 8.3 pe el . Nu merge numai cu executabilul comprimat!
   


cauta un program pentru  comprimare executabile,sau  o  versiune mai  noua de igo(2009-2010).Evolio  stau si prost  cu  ramii,se  misca cam  greu.....urat aparat!!
BECKER TRAFFIC ASSIST HIGHSPEED

 

(c) 2006-2011 pdiromania.ro - radare fixe, camere de supraveghere, radare mobile, detectoare radar, staţii radio CB
Lista radarelor fixe din România - Harta radarelor fixe din România - Tipurile radarelor fixe din România